Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
AGROMEDITERANSKI FAKULTET
GRAD MOSTAR · HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON · JIB 4227257850012
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 10 hilj. KM
- 34 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
–premalo postupaka za pokazatelj
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10.165 KM | 34 | – | 0 |
| 2025 | 15.123 KM | 36 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)3.210 KM · 23 %, 1 ugovora
- FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU1.980 KM · 14 %, 2 ugovora
- SINEKS LABORATORIJA D.O.O. BANJA LUKA1.949 KM · 14 %, 6 ugovora
- POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET1.872 KM · 13 %, 1 ugovora
- SEMIKEM D.O.O. SARAJEVO1.607 KM · 11 %, 1 ugovora
- DEMA&S D.O.O. MOSTAR1.292 KM · 9 %, 5 ugovora
- KONJICTRANS D.O.O. KONJIC750 KM · 5 %, 1 ugovora
- INNOVIA BA D.O.O. TEŠANJ540 KM · 4 %, 1 ugovora
- FIS D.O.O. VITEZ461 KM · 3 %, 1 ugovora
- GRANUM D.O.O.440 KM · 3 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 1 | 3.210 KM | |
| FEDERALNI ZAVOD ZA AGROPEDOLOGIJU | 2 | 1.980 KM | |
| SINEKS LABORATORIJA D.O.O. BANJA LUKA | 6 | 1.949 KM | |
| POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENI FAKULTET | 1 | 1.872 KM | |
| SEMIKEM D.O.O. SARAJEVO | 1 | 1.607 KM | |
| DEMA&S D.O.O. MOSTAR | 5 | 1.292 KM | |
| KONJICTRANS D.O.O. KONJIC | 1 | 750 KM | |
| INNOVIA BA D.O.O. TEŠANJ | 1 | 540 KM | |
| FIS D.O.O. VITEZ | 1 | 461 KM | |
| GRANUM D.O.O. | 1 | 440 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.3 · 733 KM
avgust 2026.1 · 209 KM
juli 2026.3 · 535 KM
juni 2026.4 · 2.064 KM
maj 2026.8 · 1.446 KM
- Usluge ispitivanja zemljišta92 KMDirektni sporazum31. 05. 2026.
- Alat i potrošni materijal5 KMDirektni sporazum30. 05. 2026.
- Materijal za stakleničku proizvodnju za praktičnu nastavu226 KMDirektni sporazum26. 05. 2026.
- Elektromaterijal i potrepštine92 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Softveri352 KMDirektni sporazum20. 05. 2026.
- Reklamni materijal570 KMDirektni sporazum20. 05. 2026.
- Časopis "Student" april 202650 KMDirektni sporazum14. 05. 2026.
- Sitni potrošni kuhinjski inventar59 KMDirektni sporazum12. 05. 2026.
april 2026.6 · 2.874 KM
- Materijal za stakleničku proizvodnju za praktičnu nastavu545 KMDirektni sporazum29. 04. 2026.
- Cvjetni aranžmani (ikebane i sl.)100 KMDirektni sporazum28. 04. 2026.
- Ormari1.925 KMDirektni sporazum24. 04. 2026.
- Poljoprivredni i hortikulturni proizvodi72 KMDirektni sporazum21. 04. 2026.
- Higijenske potrepštine182 KMDirektni sporazum21. 04. 2026.
- Časopis "Student" mart 202650 KMDirektni sporazum08. 04. 2026.
mart 2026.5 · 1.273 KM
- Elektromaterijal i potrepštine29 KMDirektni sporazum31. 03. 2026.
- Elektromaterijal i potrepštine514 KMDirektni sporazum27. 03. 2026.
- Kancelarijske samostojeće zastave540 KMDirektni sporazum23. 03. 2026.
- Materijal za krečenje140 KMDirektni sporazum11. 03. 2026.
- Časopis "Srudent" februar 2026.50 KMDirektni sporazum09. 03. 2026.
februar 2026.3 · 570 KM
januar 2026.1 · 461 KM
decembar 2025.4 · 475 KM
novembar 2025.6 · 1.276 KM
- Alat i potrošni materijal137 KMDirektni sporazum29. 11. 2025.
- Vrtlarska oprema50 KMDirektni sporazum28. 11. 2025.
- Elektromaterijal i potrepštine424 KMDirektni sporazum26. 11. 2025.
- Alati i oprema za održavanje kampusa469 KMDirektni sporazum10. 11. 2025.
- Dijelovi, pribor i potrepštine za računare146 KMDirektni sporazum04. 11. 2025.
- Časopisi50 KMDirektni sporazum04. 11. 2025.
oktobar 2025.2 · 166 KM
septembar 2025.3 · 1.092 KM
avgust 2025.2 · 1.889 KM
juli 2025.3 · 1.247 KM
juni 2025.2 · 248 KM
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke