Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
FAKULTET INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJA
GRAD MOSTAR · HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON · JIB 4227257850055
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 33 hilj. KM
- 42 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
–premalo postupaka za pokazatelj
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32.851 KM | 42 | – | 0 |
| 2025 | 23.516 KM | 36 | – | 0 |
| 2024 | 103 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- POLIKLINIČKA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ARBOR VITAE DR.SARIĆ"10 hilj. KM · 34 %, 2 ugovora
- ONRA D.O.O.5.602 KM · 19 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)5.072 KM · 17 %, 7 ugovora
- "IC ŠTAMPARIJA MOSTAR" D.O.O MOSTAR3.700 KM · 12 %, 1 ugovora
- BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT1.460 KM · 5 %, 6 ugovora
- GENELEC DOO TUZLA1.135 KM · 4 %, 6 ugovora
- LERIM DOO862 KM · 3 %, 1 ugovora
- DISTI D.O.O.769 KM · 3 %, 1 ugovora
- BITEKS D.O.O.705 KM · 2 %, 1 ugovora
- ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO HNK/Ž700 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| POLIKLINIČKA ZDRAVSTVENA USTANOVA "ARBOR VITAE DR.SARIĆ" | 2 | 10.086 KM | |
| ONRA D.O.O. | 1 | 5.602 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 7 | 5.072 KM | |
| "IC ŠTAMPARIJA MOSTAR" D.O.O MOSTAR | 1 | 3.700 KM | |
| BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT | 6 | 1.460 KM | |
| GENELEC DOO TUZLA | 6 | 1.135 KM | |
| LERIM DOO | 1 | 862 KM | |
| DISTI D.O.O. | 1 | 769 KM | |
| BITEKS D.O.O. | 1 | 705 KM | |
| ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO HNK/Ž | 1 | 700 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.3 · 1.673 KM
avgust 2026.5 · 4.353 KM
- Higijenske potrepštine400 KMDirektni sporazum25. 08. 2026.
- Elektroinstalacijski radovi97 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Audio-vizuelna oprema2.179 KMDirektni sporazum12. 08. 2026.
- Usluge oglašavanja i marketinga177 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
- Časopis "Student" jun-juli 20261.500 KMDirektni sporazum01. 08. 2026.
juli 2026.4 · 9.808 KM
juni 2026.10 · 4.664 KM
- Usluge rent-a-car1.200 KMDirektni sporazum20. 06. 2026.
- Časopis "Student" 2026177 KMDirektni sporazum09. 06. 2026.
- Fotografske usluge275 KMDirektni sporazum06. 06. 2026.
- Usluge putničkog osiguranja za zaposlenike135 KMDirektni sporazum05. 06. 2026.
- Usluge organizovanja izleta za teambuilding970 KMDirektni sporazum05. 06. 2026.
- Ostali putni troškovi (transfer sa aerodroma - putovanja van zemlje)550 KMDirektni sporazum05. 06. 2026.
- Usluge fotografisanja i obrade fotografija za potrebe takmičenja u programiranju FITCC 20261.000 KMDirektni sporazum05. 06. 2026.
- Sredstva za čišćenje93 KMDirektni sporazum04. 06. 2026.
- Sitni potrošni kuhinjski inventar248 KMDirektni sporazum04. 06. 2026.
- Razni pokloni za goste, dobitnike priznanja i sl.16 KMDirektni sporazum04. 06. 2026.
maj 2026.4 · 1.271 KM
april 2026.8 · 8.600 KM
- Usluge video snimanja za potrebe takmičenja u programiranju FITCC 2026800 KMDirektni sporazum28. 04. 2026.
- Iznajmljivanje LED ekrana i tehnička podrška za FITCC 20261.600 KMDirektni sporazum28. 04. 2026.
- Internetska domena26 KMDirektni sporazum26. 04. 2026.
- Poklon - Privjesci100 KMDirektni sporazum24. 04. 2026.
- Promotivna odjeća - FIT CC 20265.602 KMDirektni sporazum23. 04. 2026.
- Dijelovi, pribor i potrepštine za računare81 KMDirektni sporazum16. 04. 2026.
- Usluge oglašavanja i marketinga177 KMDirektni sporazum08. 04. 2026.
- Usluge rent-a-car214 KMDirektni sporazum01. 04. 2026.
mart 2026.1 · 177 KM
februar 2026.5 · 1.587 KM
- Svježi limun (promocija filma Plodovi vizije)192 KMDirektni sporazum13. 02. 2026.
- Usluge oglašavanja i marketinga177 KMDirektni sporazum12. 02. 2026.
- Razni pokloni za goste-vrećice85 KMDirektni sporazum09. 02. 2026.
- Sredstva za čišćenje777 KMDirektni sporazum04. 02. 2026.
- Elektromaterijal i potrepštine355 KMDirektni sporazum02. 02. 2026.
januar 2026.2 · 718 KM
decembar 2025.4 · 457 KM
novembar 2025.3 · 1.914 KM
oktobar 2025.5 · 1.034 KM
- Usluge prevoza autobusom598 KMDirektni sporazum28. 10. 2025.
- Dijelovi, pribor i potrepštine za računare171 KMDirektni sporazum27. 10. 2025.
- Vodovodni materijal55 KMDirektni sporazum24. 10. 2025.
- Usluge oglašavanja i marketinga117 KMDirektni sporazum12. 10. 2025.
- Elektromaterijal i potrepštine93 KMDirektni sporazum10. 10. 2025.
septembar 2025.3 · 336 KM
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke