Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI
CENTAR SARAJEVO · KANTON SARAJEVO · JIB 4200494560180
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 18 hilj. KM
- 2 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (2 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17.645 KM | 2 | – | 0 |
| 2025 | 51.657 KM | 33 | – | 0 |
| 2024 | 86.248 KM | 13 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- OFFICE SUPPORT D.O.O.54 hilj. KM · 39 %, 2 ugovora
- KAMER COMMERCE D.O.O.33 hilj. KM · 24 %, 4 ugovora
- NEIMAR DOO9.990 KM · 7 %, 1 ugovora
- KABAS DOO SARAJEVO8.484 KM · 6 %, 2 ugovora
- MONSUN D.O.O.O LUKAVAC7.660 KM · 6 %, 1 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)7.547 KM · 5 %, 1 ugovora
- INTER-COM DOO ZENICA6.130 KM · 4 %, 1 ugovora
- DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO4.490 KM · 3 %, 1 ugovora
- PENNY PLUS DOO SARAJEVO3.966 KM · 3 %, 10 ugovora
- LOGOSOFT D.O.O. SARAJEVO3.600 KM · 3 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| OFFICE SUPPORT D.O.O. | 2 | 53.713 KM | |
| KAMER COMMERCE D.O.O. | 4 | 33.332 KM | |
| NEIMAR DOO | 1 | 9.990 KM | |
| KABAS DOO SARAJEVO | 2 | 8.484 KM | |
| MONSUN D.O.O.O LUKAVAC | 1 | 7.660 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 1 | 7.547 KM | |
| INTER-COM DOO ZENICA | 1 | 6.130 KM | |
| DIONIČARSKO DRUŠTVO BH TELECOM SARAJEVO | 1 | 4.490 KM | |
| PENNY PLUS DOO SARAJEVO | 10 | 3.966 KM | |
| LOGOSOFT D.O.O. SARAJEVO | 1 | 3.600 KM |
Zadnji ugovori
48 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 18 hilj. KM
decembar 2025.8 · 5.754 KM
- Materijal za nastavu230 KMDirektni sporazum31. 12. 2025.
- Tkanine999 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- Boje i pigmenti za nastavu1.173 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Godišnji servis fiskalne kase90 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Materijali za nastavu770 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Materijal za nastavu591 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Šperploče za nastavu993 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- Metalni limovi za nastavu909 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
novembar 2025.2 · 12 hilj. KM
oktobar 2025.1 · 4.822 KM
septembar 2025.3 · 14 hilj. KM
avgust 2025.6 · 3.415 KM
- Usluge zavarivanja1.637 KMDirektni sporazum25. 08. 2025.
- Reklamni baneri ALU350 KMDirektni sporazum25. 08. 2025.
- Rezervni dijelovi za kopir aparat176 KMDirektni sporazum25. 08. 2025.
- Pretplata za službeni list68 KMDirektni sporazum25. 08. 2025.
- Materijal za nastavu511 KMDirektni sporazum25. 08. 2025.
- Materijal za nastavu673 KMDirektni sporazum25. 08. 2025.
juli 2025.2 · 4.599 KM
juni 2025.1 · 4.490 KM
maj 2025.10 · 2.265 KM
- Materijal za nastavu260 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Materijal za nastavu39 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Materijal za nastavu183 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Materijal za nastavu331 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Materijal za nastavu341 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Pretplata za stručni časopis214 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Pretplata za službeni list205 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Pretplata za službeni list68 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Metalni limovi za nastavu529 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
- Pretplata za fiskalnu kasu96 KMDirektni sporazum27. 05. 2025.
decembar 2024.4 · 8.574 KM
novembar 2024.8 · 76 hilj. KM
- Razni izrađeni proizvodi i srodni artikli799 KMDirektni sporazum29. 11. 2024.
- Razni izrađeni proizvodi i srodni artikli541 KMDirektni sporazum27. 11. 2024.
- Mašina za aditivnu proizvodnju2.496 KMDirektni sporazum19. 11. 2024.
- Šivaća mašina821 KMDirektni sporazum13. 11. 2024.
- Tkanine1.000 KMDirektni sporazum13. 11. 2024.
- Papir, materijal i potrepštine za konzervaciju i restauraciju14.604 KMOtvoreni postupak · ponuda: 112. 11. 2024.
- Oprema za konzervaciju i restauraciju39.110 KMOtvoreni postupak · ponuda: 112. 11. 2024.
- Kompjuterska oprema i potrepštine16.806 KMOtvoreni postupak · ponuda: 207. 11. 2024.
oktobar 2024.1 · 1.499 KM
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 16 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke