Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
FILOZOFSKI FAKULTET
CENTAR SARAJEVO · KANTON SARAJEVO · JIB 4200494560023
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 186 hilj. KM
- 17 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (15 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 185.777 KM | 17 | – | 0 |
| 2025 | 14.237 KM | 7 | – | 0 |
| 2024 | 5.996 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- BITS COMPUTERS D.O.O.71 hilj. KM · 36 %, 4 ugovora
- KONICA MINOLTA POSLOVNA RJEŠENJA BH D.O.O.57 hilj. KM · 29 %, 1 ugovora
- SV COMPANY DOO17 hilj. KM · 9 %, 1 ugovora
- IMTEC D.O.O. SARAJEVO16 hilj. KM · 8 %, 4 ugovora
- "SVJETLOST-BH PRINT" D.O.O. SARAJEVO15 hilj. KM · 8 %, 1 ugovora
- TELEKLIK D.O.O.5.592 KM · 3 %, 2 ugovora
- MONSUN D.O.O.O LUKAVAC5.475 KM · 3 %, 1 ugovora
- EKODIMNJAČAR D.O.O.4.400 KM · 2 %, 1 ugovora
- LEFTOR D.O.O. TUZLA4.171 KM · 2 %, 1 ugovora
- DSC DOO AGENCIJA ZA ZAŠTITU LJUDI I IMOVINE2.300 KM · 1 %, 2 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| BITS COMPUTERS D.O.O. | 4 | 71.050 KM | |
| KONICA MINOLTA POSLOVNA RJEŠENJA BH D.O.O. | 1 | 57.335 KM | |
| SV COMPANY DOO | 1 | 16.950 KM | |
| IMTEC D.O.O. SARAJEVO | 4 | 15.515 KM | |
| "SVJETLOST-BH PRINT" D.O.O. SARAJEVO | 1 | 15.000 KM | |
| TELEKLIK D.O.O. | 2 | 5.592 KM | |
| MONSUN D.O.O.O LUKAVAC | 1 | 5.475 KM | |
| EKODIMNJAČAR D.O.O. | 1 | 4.400 KM | |
| LEFTOR D.O.O. TUZLA | 1 | 4.171 KM | |
| DSC DOO AGENCIJA ZA ZAŠTITU LJUDI I IMOVINE | 2 | 2.300 KM |
Zadnji ugovori
25 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.4 · 71 hilj. KM
- Nabavka 3D štampača33.960 KMOtvoreni postupak · ponuda: 307. 10. 2026.
- Nabavka ručnog 3D skenera7.990 KMOtvoreni postupak · ponuda: 207. 10. 2026.
- Ugrađeni kompjuterski sistem za snimanje geomorfološke konfiguracije terena3.250 KMOtvoreni postupak · ponuda: 307. 10. 2026.
- Bespilotna letjelica25.850 KMOtvoreni postupak · ponuda: 307. 10. 2026.
septembar 2026.5 · 38 hilj. KM
- Produzenje postojece licence za antivirus2.400 KMOtvoreni postupak · ponuda: 224. 09. 2026.
- Održavanje protupožarnih aparata, hidrantske mreže i ispitivanje ispravnosti i funkcionalnosti sistema za gas detekciju728 KMOtvoreni postupak · ponuda: 223. 09. 2026.
- Naabavka računarske opreme-laptopa3.419 KMOtvoreni postupak · ponuda: 121. 09. 2026.
- Nabavka totalne stanice za potrebe paralelnog georeferenciranja terena16.950 KMOtvoreni postupak · ponuda: 114. 09. 2026.
- Usluge štampanja15.000 KMOtvoreni postupak · ponuda: 107. 09. 2026.
juli 2026.1 · 57 hilj. KM
juni 2026.1 · 5.475 KM
maj 2026.1 · 549 KM
april 2026.2 · 2.300 KM
februar 2026.1 · 2.000 KM
januar 2026.2 · 8.571 KM
septembar 2025.4 · 10 hilj. KM
- Nabavka fotografske opreme2.500 KMOtvoreni postupak · ponuda: 124. 09. 2025.
- LOT 1-Nabavka laptopa3.600 KMOtvoreni postupak · ponuda: 124. 09. 2025.
- Održavanje protupožarnih aparata, hidrantske mreže i ispitivanje ispravnosti i funkcionalnosti sistema za gas detekciju1.200 KMOtvoreni postupak · ponuda: 122. 09. 2025.
- Produženje postojeće licence za antivirusni program3.192 KMOtvoreni postupak · ponuda: 116. 09. 2025.
juni 2025.1 · 2.300 KM
april 2025.1 · 445 KM
januar 2025.1 · 1.000 KM
novembar 2024.1 · 5.996 KM
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 23 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 4
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku3 · 75 %
- Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva1 · 25 %
- Nabavka i ugradnja sanitarnih proizvoda29333-1-1-15/26 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 20. 10. 2026.
- Usluge oglašavanja i marketinga29333-1-2-5/26 · zapis
Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva · 18. 05. 2026. · ponuda: 2
- Nabavka računarske opremeLOT-2 Nabavka eksternih HDD29333-1-1-7/25 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 03. 09. 2025.
- Nabavka plinodojavne centrale29333-7-1-2/25 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 24. 03. 2025.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 30. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke