Naručilac · Sektorski naručilac (javno preduzeće) · Vodosnabdjevanje
JKP "VODOVOD" DOO LOPARE
LOPARE · JIB 4404688970006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 64 hilj. KM
- 151 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po mjesecima
Zasad imamo podatke samo za 2026., pa prikazujemo mjesece.
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64.131 KM | 151 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO20 hilj. KM · 33 %, 9 ugovora
- MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE8.627 KM · 14 %, 33 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)8.434 KM · 14 %, 19 ugovora
- BAU CENTAR SD7.972 KM · 13 %, 5 ugovora
- MEDALJON PROMET DOO4.967 KM · 8 %, 6 ugovora
- JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO3.839 KM · 6 %, 9 ugovora
- SAS DOO PRIBOJ2.480 KM · 4 %, 21 ugovora
- HIDROMONT DOO SREBRENIK1.689 KM · 3 %, 1 ugovora
- "PANTA REI"DOO ZA PROMET NA VELIKO I MALO, UVOZ I IZVOZ1.320 KM · 2 %, 10 ugovora
- ELEKTRO-KONTAKT D.O.O.1.313 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| JAVNO PREDUZEĆE ELEKTROPRIVREDA BOSNE I HERCEGOVINE D.D. - SARAJEVO | 9 | 19.603 KM | |
| MH "ELEKTROPRIVREDA RS" MATIČNO PREDUZEĆE A.D. TREBINJE | 33 | 8.627 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 19 | 8.434 KM | |
| BAU CENTAR SD | 5 | 7.972 KM | |
| MEDALJON PROMET DOO | 6 | 4.967 KM | |
| JZU INSTITUT ZA JAVNO ZDRAVSTVO | 9 | 3.839 KM | |
| SAS DOO PRIBOJ | 21 | 2.480 KM | |
| HIDROMONT DOO SREBRENIK | 1 | 1.689 KM | |
| "PANTA REI"DOO ZA PROMET NA VELIKO I MALO, UVOZ I IZVOZ | 10 | 1.320 KM | |
| ELEKTRO-KONTAKT D.O.O. | 1 | 1.313 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.16 · 8.595 KM
- Nabavka električne energije564 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Telekomunikacijske usluge32 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Nabavka električne energije408 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Nabavka usluga održavanja programa na računaru120 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Nabavka usluga održavanja programa na računaru240 KMDirektni sporazum30. 09. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala11 KMDirektni sporazum26. 09. 2026.
- Nabavka materijala365 KMDirektni sporazum21. 09. 2026.
- Nabavka proizvodnih usluga306 KMDirektni sporazum21. 09. 2026.
- Nabavka materijala193 KMDirektni sporazum17. 09. 2026.
- Usluge na tekućem održavanju1.794 KMDirektni sporazum17. 09. 2026.
- Usluge na tekućem održavanju1.796 KMDirektni sporazum16. 09. 2026.
- Usluge na tekućem održavanju1.709 KMDirektni sporazum16. 09. 2026.
- Telekomunikacijske usluge29 KMDirektni sporazum14. 09. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala89 KMDirektni sporazum14. 09. 2026.
- Nabavka materijala301 KMDirektni sporazum11. 09. 2026.
- Nabavka goriva637 KMDirektni sporazum02. 09. 2026.
avgust 2026.20 · 10 hilj. KM
- Nabavka električne energije539 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Telekomunikacijske usluge37 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Nabavka električne energije723 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Nabavka materijala1.313 KMDirektni sporazum31. 08. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala10 KMDirektni sporazum28. 08. 2026.
- Nabavka pića31 KMDirektni sporazum27. 08. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala105 KMDirektni sporazum27. 08. 2026.
- Nabavka materijala160 KMDirektni sporazum25. 08. 2026.
- Nabavka proizvodnih usluga308 KMDirektni sporazum24. 08. 2026.
- Nabavka usluga održavanja programa na računaru120 KMDirektni sporazum20. 08. 2026.
- Usluge na tekućem održavanju200 KMDirektni sporazum19. 08. 2026.
- Usluge na tekućem održavanju400 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka materijala1.689 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka materijala1.281 KMDirektni sporazum13. 08. 2026.
- Nabavka materijala2.783 KMDirektni sporazum12. 08. 2026.
- Telekomunikacijske usluge29 KMDirektni sporazum03. 08. 2026.
- Nabavka goriva55 KMDirektni sporazum03. 08. 2026.
- Nabavka goriva51 KMDirektni sporazum03. 08. 2026.
- Nabavka goriva107 KMDirektni sporazum03. 08. 2026.
- Nabavka materijala104 KMDirektni sporazum03. 08. 2026.
juli 2026.12 · 8.688 KM
- Nabavka električne energije1.051 KMDirektni sporazum31. 07. 2026.
- Nabavka električne energije4.042 KMDirektni sporazum31. 07. 2026.
- Telekomunikacijske usluge34 KMDirektni sporazum31. 07. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala86 KMDirektni sporazum30. 07. 2026.
- Nabavka usluga održavanja programa na računaru120 KMDirektni sporazum25. 07. 2026.
- Nabavka goriva92 KMDirektni sporazum22. 07. 2026.
- Nabavka proizvodnih usluga462 KMDirektni sporazum22. 07. 2026.
- Usluge popravke teretnog motornog vozila132 KMDirektni sporazum22. 07. 2026.
- Usluge na tekućem održavanju2.272 KMDirektni sporazum21. 07. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala97 KMDirektni sporazum06. 07. 2026.
- Nabavka goriva270 KMDirektni sporazum06. 07. 2026.
- Telekomunikacijske usluge29 KMDirektni sporazum06. 07. 2026.
juni 2026.12 · 5.127 KM
- Nabavka električne energije395 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije105 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije34 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije55 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije50 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije128 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije77 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka materijala100 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Telekomunikacijske usluge35 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka električne energije3.924 KMDirektni sporazum30. 06. 2026.
- Nabavka usluga održavanja programa na računaru120 KMDirektni sporazum29. 06. 2026.
- Nabavka kancelarijskog materijala105 KMDirektni sporazum26. 06. 2026.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 2.800 KM
- 1 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 19. 01. 2026.
- budžet usvojen 26. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe2.800 KM · 1 · 100 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum2.800 KM · 1 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka hlora i drugih sredstava za prečišćavanje vode2.800 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 24962000-5 - Kemikalije za obradu vode
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke