Naručilac · Institucija vlasti · Izvršna vlast
JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD NOVI TRAVNIK
NOVI TRAVNIK · JIB 4236217380004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 39 hilj. KM
- 20 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38.776 KM | 20 | – | 0 |
| 2025 | 38.252 KM | 4 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)24 hilj. KM · 33 %, 2 ugovora
- ITFISCAL D.O.O. NOVI TRAVNIK20 hilj. KM · 27 %, 6 ugovora
- INTER-COM DOO ZENICA11 hilj. KM · 15 %, 1 ugovora
- IMTEC D.O.O. SARAJEVO8.000 KM · 11 %, 1 ugovora
- LOGOVITA D.O.O.3.270 KM · 5 %, 1 ugovora
- "BOHA" D.O.O. ZENICA2.083 KM · 3 %, 1 ugovora
- OMEGA D.O.O.1.622 KM · 2 %, 1 ugovora
- SPORT-GMS D.O.O.1.389 KM · 2 %, 1 ugovora
- FIS D.O.O. VITEZ1.225 KM · 2 %, 3 ugovora
- MERKEZ OIL DOO558 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 23.894 KM | |
| ITFISCAL D.O.O. NOVI TRAVNIK | 6 | 19.532 KM | |
| INTER-COM DOO ZENICA | 1 | 10.800 KM | |
| IMTEC D.O.O. SARAJEVO | 1 | 8.000 KM | |
| LOGOVITA D.O.O. | 1 | 3.270 KM | |
| "BOHA" D.O.O. ZENICA | 1 | 2.083 KM | |
| OMEGA D.O.O. | 1 | 1.622 KM | |
| SPORT-GMS D.O.O. | 1 | 1.389 KM | |
| FIS D.O.O. VITEZ | 3 | 1.225 KM | |
| MERKEZ OIL DOO | 1 | 558 KM |
Zadnji ugovori
24 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 294 KM
septembar 2026.3 · 1.704 KM
avgust 2026.1 · 3.000 KM
juni 2026.3 · 5.211 KM
maj 2026.4 · 12 hilj. KM
april 2026.1 · 84 KM
mart 2026.5 · 13 hilj. KM
- Nabavka klima uređaja8.000 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 530. 03. 2026.
- Nabavka namještaja i ostalih potrepština909 KMDirektni sporazum17. 03. 2026.
- Nabavka usluga stručne usluge2.000 KMDirektni sporazum16. 03. 2026.
- Zamjena akumulatora za službeno vozilo422 KMDirektni sporazum16. 03. 2026.
- Nabavka bijele tehnike1.622 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
februar 2026.2 · 3.830 KM
decembar 2025.1 · 6.000 KM
novembar 2025.1 · 21 hilj. KM
oktobar 2025.1 · 558 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 128 hilj. KM
- 50 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 03. 02. 2026.
- budžet usvojen 27. 01. 2026.
Po vrsti
- Robe67 hilj. KM · 27 · 53 %
- Usluge55 hilj. KM · 21 · 43 %
- Radovi5.629 KM · 2 · 4 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum118 hilj. KM · 49 · 93 %
- Konkurentski zahtjev9.484 KM · 1 · 7 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka klima uređaja9.484 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 27. 01. 2026. · 42512000-8 - Klimatizacijski uređaji
- Nabavka namještaja za prihvatnu stanicu6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 39100000-3 - Namještaj
- Nabava klima6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 25. 02. 2026. · 42512000-8 - Klimatizacijski uređaji
- Poštanske usluge6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 64000000-6 - Poštanske i telekomunikacijske usluge
- Nabavka računara6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 30230000-0 - Kompjuterska oprema
- WPN umrežavanje6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 48700000-5 - Podrška programskih paketa
- Kancelarijski materijal5.810 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 22800000-8 - Papirni ili kartonski registratori, knjigovodstvene knjige, uvezi, obrasci i drugi štampani kancelarijski materijal
- Ugradnja klima uređaja5.171 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 98300000-6 - Razne usluge
- Studije izvodljivosti, projektne pripreme i projekti4.150 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 71300000-1 - Tehničke usluge
- Izrada WEB stranice4.150 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 48800000-6 - Informacijski sistemi i serveri
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 3 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 1
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne nabavke1 · 100 %
- Nabava radova - Adaptacija stana za potrebe JU Centra za socijalni rad33944-7-3-1/25 · zapis
Dokazivi razlozi koji su izvan kontrole ugovornog organa i koji se nisu mogli predvidjeti u vrijeme pokretanja postupka javne nabavke · 01. 10. 2025.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke