Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
OSNOVNA ŠKOLA FRA MIJE ČUIĆA - BUKOVICA
TOMISLAVGRAD · JIB 4281082490004
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 34 hilj. KM
- 11 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33.809 KM | 11 | – | 0 |
| 2025 | 36.557 KM | 10 | – | 0 |
| 2024 | 7.531 KM | 2 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- ĆURIĆ -J DOO14 hilj. KM · 22 %, 3 ugovora
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)14 hilj. KM · 20 %, 4 ugovora
- ĆIĆKO COMMERCE D.O.O.12 hilj. KM · 18 %, 4 ugovora
- "RO-KUT" D.O.O. TOMISLAVGRAD6.905 KM · 10 %, 2 ugovora
- ZAGREBINSPEKT D.O.O. MOSTAR5.900 KM · 9 %, 1 ugovora
- VIOLETA D.O.O. GRUDE5.555 KM · 8 %, 1 ugovora
- ŠOLA D.O.O.4.469 KM · 7 %, 1 ugovora
- ŠKOLSKA NAKLADA3.047 KM · 5 %, 2 ugovora
- KARADŽA-TRADE-KAŠMIR DOO649 KM · 1 %, 1 ugovora
- MIME & CO D.O.O.510 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| ĆURIĆ -J DOO | 3 | 14.490 KM | |
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 4 | 13.523 KM | |
| ĆIĆKO COMMERCE D.O.O. | 4 | 12.295 KM | |
| "RO-KUT" D.O.O. TOMISLAVGRAD | 2 | 6.905 KM | |
| ZAGREBINSPEKT D.O.O. MOSTAR | 1 | 5.900 KM | |
| VIOLETA D.O.O. GRUDE | 1 | 5.555 KM | |
| ŠOLA D.O.O. | 1 | 4.469 KM | |
| ŠKOLSKA NAKLADA | 2 | 3.047 KM | |
| KARADŽA-TRADE-KAŠMIR DOO | 1 | 649 KM | |
| MIME & CO D.O.O. | 1 | 510 KM |
Zadnji ugovori
23 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 5.955 KM
septembar 2026.2 · 9.650 KM
juli 2026.1 · 4.243 KM
maj 2026.1 · 5.950 KM
april 2026.3 · 1.519 KM
mart 2026.1 · 2.787 KM
januar 2026.2 · 3.705 KM
decembar 2025.1 · 4.887 KM
novembar 2025.1 · 2.600 KM
septembar 2025.2 · 5.323 KM
juli 2025.1 · 4.305 KM
juni 2025.1 · 2.130 KM
april 2025.1 · 2.687 KM
mart 2025.2 · 8.690 KM
februar 2025.1 · 5.935 KM
decembar 2024.1 · 4.931 KM
novembar 2024.1 · 2.600 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 126 hilj. KM
- 21 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 14. 01. 2026.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe66 hilj. KM · 11 · 52 %
- Usluge30 hilj. KM · 5 · 24 %
- Radovi30 hilj. KM · 5 · 24 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum126 hilj. KM · 21 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Radovi na uređenju okoliša6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 45262640-9 - Radovi oplemenjivanja okoliša
- Razni građevinski radovi6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 45262600-7 - Razni građevinski radovi
- Adaptacija zidova učionica6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 45214200-2 - Građevinski radovi na školskim zgradama
- Nabava i ugradnja krovnih konstrukcija i elemenata6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 45260000-7 - Radovi na krovu i drugi posebni građevinski zanatski radovi
- Izmjena i ugradnja unutarnjih vrata i prozora6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 45421110-8 - Ugradnja okvira vrata i prozora
- Usluga popravka i održavanja centralnog grijanja6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 50720000-8 - Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja
- Usluge popravka i održavanja električnih i mehaničkih instalacija u školskim objektima6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 50710000-5 - Usluge popravaka i održavanja električnih i mehaničkih instalacija u zgradama
- Usluga organizacije prijevoza učenika6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 63516000-9 - Usluge organizacije putovanja
- Usluga održavanja uredske opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 50310000-1 - Održavanje i popravak kancelarijskih mašina
- Izrada detaljnog energetskog audita6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 03. 08. 2026. · 71314300-5 - Savjetodavne usluge u području energetske efikasnosti
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke