Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
OSNOVNA ŠKOLA IVANA MAŽURANIĆA
TOMISLAVGRAD · KANTON 10 · JIB 4281070210006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 31 hilj. KM
- 21 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30.628 KM | 21 | – | 0 |
| 2025 | 29.022 KM | 18 | – | 0 |
| 2024 | 3.891 KM | 3 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- CAJA DOO8.344 KM · 19 %, 3 ugovora
- EDUCA D.O.O.6.831 KM · 15 %, 4 ugovora
- ĆIĆKO COMMERCE D.O.O.6.693 KM · 15 %, 3 ugovora
- ZAGREBINSPEKT D.O.O. MOSTAR5.900 KM · 13 %, 1 ugovora
- KESIĆI D.O.O.5.092 KM · 12 %, 1 ugovora
- MASTER ELECTRIC D.O.O.3.360 KM · 8 %, 1 ugovora
- ALFA-PLAST D.O.O.2.184 KM · 5 %, 1 ugovora
- LOGOTIP D.O.O. ŠIROKI BRIJEG2.100 KM · 5 %, 1 ugovora
- ILIJICA D.O.O. TOMISLAVGRAD2.000 KM · 5 %, 1 ugovora
- METALOS D.O.O.1.590 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| CAJA DOO | 3 | 8.344 KM | |
| EDUCA D.O.O. | 4 | 6.831 KM | |
| ĆIĆKO COMMERCE D.O.O. | 3 | 6.693 KM | |
| ZAGREBINSPEKT D.O.O. MOSTAR | 1 | 5.900 KM | |
| KESIĆI D.O.O. | 1 | 5.092 KM | |
| MASTER ELECTRIC D.O.O. | 1 | 3.360 KM | |
| ALFA-PLAST D.O.O. | 1 | 2.184 KM | |
| LOGOTIP D.O.O. ŠIROKI BRIJEG | 1 | 2.100 KM | |
| ILIJICA D.O.O. TOMISLAVGRAD | 1 | 2.000 KM | |
| METALOS D.O.O. | 1 | 1.590 KM |
Zadnji ugovori
42 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.1 · 5.096 KM
septembar 2026.3 · 3.989 KM
avgust 2026.2 · 916 KM
juni 2026.1 · 250 KM
maj 2026.2 · 2.940 KM
april 2026.6 · 4.951 KM
- prijevoz učenika T.grad-Livno-T.grad250 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- POPRAVAK COPIRNOG APARATA187 KMDirektni sporazum20. 04. 2026.
- prijevoz učenika u Travnik na sportsko natjecanje598 KMDirektni sporazum20. 04. 2026.
- iverica za učeničke stolove1.223 KMDirektni sporazum17. 04. 2026.
- SLIJEPE BRAVE ZA ULAZNA VRATA NA ŠKOLI2.184 KMDirektni sporazum15. 04. 2026.
- biljke za uređenje unutarnjeg vrta509 KMDirektni sporazum13. 04. 2026.
mart 2026.4 · 12 hilj. KM
februar 2026.2 · 627 KM
decembar 2025.5 · 8.808 KM
- usluge instaliranja opreme za nadzorne kamere3.360 KMDirektni sporazum30. 12. 2025.
- OPREMA ZA VIDEONADZORU PŠ ŠUJICA3.906 KMDirektni sporazum22. 12. 2025.
- USISAVAČ335 KMDirektni sporazum18. 12. 2025.
- ŽELJEZNA DVOKRILNA VRATA812 KMDirektni sporazum11. 12. 2025.
- odštopavanje i ispiranje kanalizacionih cijevi u objektu škole395 KMDirektni sporazum04. 12. 2025.
novembar 2025.1 · 5.900 KM
oktobar 2025.2 · 2.926 KM
septembar 2025.1 · 139 KM
avgust 2025.1 · 5.092 KM
juni 2025.2 · 1.361 KM
april 2025.3 · 3.401 KM
mart 2025.2 · 1.154 KM
februar 2025.1 · 240 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 131 hilj. KM
- 35 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 16. 01. 2026.
- budžet usvojen 17. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe107 hilj. KM · 23 · 82 %
- Usluge24 hilj. KM · 12 · 18 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum131 hilj. KM · 35 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Namještaj6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 39000000-2 - Namještaj (uključujući kancelarijski namještaj), unutrašnja oprema, naprave za domaćinstvo (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
- Pisači6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 03. 2026. · 30232000-4 - Periferna oprema
- Nastavna oprema6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 39162000-5 - Nastavna oprema
- Nabavka monitora s ekranom6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 03. 2026. · 30231320-6 - Monitor s ekranom na dodir (touch screen)
- Radna odjeća6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 18100000-0 - Radna odjeća, posebna radna oprema i pribor
- Podne obloge6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 44112200-0 - Podne obloge
- Nabavka sportske opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 37400000-2 - Proizvodi za sport i oprema
- Uređenje unutrašnjeg vrta6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 04. 2026. · 45451300-6 - Unutrašnji vrtovi
- Prijevoz učenika6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 23. 03. 2026. · 63520000-0 - Usluge prevozne agencije
- Stolno računalo, Monitor, Projektor6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 04. 05. 2026. · 30200000-1 - Kompjuterska oprema i potrepštine
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke