Naručilac · Javni subjekt · Slobodno vrijeme, kultura i religija
JU CENTAR ZA KULTURU, INFORMISANJE I SPORT DONJI VAKUF
DONJI VAKUF · JIB 4236506060000
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 49 hilj. KM
- 77 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48.933 KM | 77 | – | 0 |
| 2025 | 72.768 KM | 27 | – | 0 |
| 2024 | 5.636 KM | 4 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)51 hilj. KM · 52 %, 11 ugovora
- JKP "GRADINA" D.O.O. DONJI VAKUF7.448 KM · 8 %, 5 ugovora
- RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O.6.578 KM · 7 %, 3 ugovora
- SEC ONE D.O.O.6.000 KM · 6 %, 1 ugovora
- VOLTING D.O.O.5.949 KM · 6 %, 1 ugovora
- NASUP DOO JAJCE5.846 KM · 6 %, 1 ugovora
- JU DOM ZDRAVLJA DONJI VAKUF4.714 KM · 5 %, 2 ugovora
- MAVAS DOO4.300 KM · 4 %, 1 ugovora
- KARAŠIN KOMERC D.O.O.3.570 KM · 4 %, 1 ugovora
- BK GRADNJA D.O.O. ZENICA2.979 KM · 3 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 11 | 50.677 KM | |
| JKP "GRADINA" D.O.O. DONJI VAKUF | 5 | 7.448 KM | |
| RUDNIK UGLJA "GRAČANICA" D.O.O. | 3 | 6.578 KM | |
| SEC ONE D.O.O. | 1 | 6.000 KM | |
| VOLTING D.O.O. | 1 | 5.949 KM | |
| NASUP DOO JAJCE | 1 | 5.846 KM | |
| JU DOM ZDRAVLJA DONJI VAKUF | 2 | 4.714 KM | |
| MAVAS DOO | 1 | 4.300 KM | |
| KARAŠIN KOMERC D.O.O. | 1 | 3.570 KM | |
| BK GRADNJA D.O.O. ZENICA | 1 | 2.979 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 6.131 KM
avgust 2026.53 · 21 hilj. KM
- Nabavka roba majice i prsluci sa štampom181 KMDirektni sporazum19. 08. 2026.
- Nabavka usluga najam pokretne eko wc kabine, pokretne ograde1.360 KMDirektni sporazum19. 08. 2026.
- Nabavka usluga u provođenju postupka javne nabavke500 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka usluga poštanske usluge23 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka usluga telekomuinikacijske usluge144 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka usluga telekomunikacijjske usluge295 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka usluga održavanje web stranice120 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka usluga autorska naknada25 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka usluga ugostiteljske usluge167 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka roba hrana i srodni proizvodi -voće186 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka roba osvježivač prostora79 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka roba konop, lanac, silk za trimer ,mreža79 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka roba razni materijal za potrebe ustanove138 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka roba hrana i srodni proizvodi230 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavka roba dizel gorivo224 KMDirektni sporazum18. 08. 2026.
- Nabavaka roba proizvodi za vrtlarstvo -zemlja, trimer,rukavice137 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba radna odjeća795 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga telekomunikacijske usluge62 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga poštanske usluge -pisma42 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga telekomunikacijske usluge213 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga održavanje web stranice120 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga autorska naknada za emitiranje radio i tv programa25 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga restoranske usluge1.041 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga konzumacija jela i pića900 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba voda760 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba hrana i srodni proizvodi -sokovi302 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba hrana i srodni proizvodi-voće134 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba saksije,pampas, trava,begon620 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba osvježivač prostora79 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba gumena čizma61 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba ograda za odvajanje publike1.667 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba električne energije172 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba hrana i srodni proizvodi -slatkiši184 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba higijenski proizvodi264 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka roba dizel gorivo i ulje457 KMDirektni sporazum17. 08. 2026.
- Nabavka usluga telekomunikacijske usluge63 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga knjigovodstvana usluge690 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga bankarske usluge-naknada za izdavanje potvrde13 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga u provođenju postupka javnih nabavki500 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga kotizacija seminara i smještaj819 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga elektroradovi na stadionu2.644 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba jupol50 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba građevinski materijal187 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga poštanske usluge61 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga telekomunikacijske usluge8 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga ugradnja cijevi ,rekonstrukcija vodovodne i kanalizacione mreže2.810 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka usluga održavanje web stanice120 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba ogrijev-pelet480 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba hrana i srodni proizvodi136 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba cvijeće -ljiljani137 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba osvježivač prostora157 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba električne energije402 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
- Nabavka roba dizel gorivo i ulje121 KMDirektni sporazum15. 08. 2026.
april 2026.2 · 6.741 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 365 hilj. KM
- 42 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 02. 02. 2026.
- budžet usvojen 20. 01. 2026.
Po vrsti
- Usluge200 hilj. KM · 22 · 55 %
- Robe159 hilj. KM · 19 · 44 %
- Radovi6.000 KM · 1 · 2 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum175 hilj. KM · 39 · 48 %
- Otvoreni postupak130 hilj. KM · 2 · 36 %
- Posebne usluge (NPS)60 hilj. KM · 1 · 16 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka stropnih koševa za dvoranu70.000 KM
Otvoreni postupak · okvirno 02. 02. 2026. · 37450000-7 - Oprema za sportove na igralištima i terenima
- Nabavka usluge organizacije koncerata60.000 KM
Posebne usluge (NPS) · okvirno 01. 06. 2026. · 92312000-1 - Umjetničke usluge
- Izvođenje građevinskih radova oko objekta Sportske dvorane60.000 KM
Otvoreni postupak · okvirno 01. 06. 2026. · 45214000-0 - Građevinski radovi na zgradama vezanim za obrazovanje i istraživanje
- Nabavka videonadzora za sportsku dvoranu6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 07. 2026. · 35125300-2 - Sigurnosne kamere
- Nabavka zaštitne ograde za odvajanje publike6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 03. 2026. · 34928200-0 - Ograde
- Nabavka konstrukcije za led ekran6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 03. 2026. · 30231300-0 - Ekrani za prikaz
- Nabavka semafora 24 sekunde6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 09. 03. 2026. · 34996100-6 - Semafori
- Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 02. 2026. · 71240000-2 - Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
- Izvođenje radova na Gradskom stadionu6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 02. 2026. · 45212224-2 - Građevinski radovi na stadionu
- Usluge instaliranja tonske opreme6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 51313000-9 - Usluge instaliranja tonske opreme
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 2 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 1
- odluke o poništenju, po lotu
Razlog poništenja
- Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku1 · 100 %
- Izvođenje radova na krovu Ustanove35005-7-3-14/25 · zapis
Nijedna ponuda nije dostavljena u određenom krajnjem roku · 16. 05. 2025.
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke