Naručilac · Javni subjekt · Ostalo
ŠUMARSKA KUĆA ''OGNjIŠTE'' JAHORINA-PALE
PALE (RS) · REPUBLIKA SRPSKA · JIB 4400632340527
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2025.
- 134 hilj. KM
- 8 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2025.)
- premalo postupaka za pokazatelj (8 < 20)
- Pregovarački bez objave (2025.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po mjesecima
Zasad imamo podatke samo za 2025., pa prikazujemo mjesece.
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133.621 KM | 8 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)71 hilj. KM · 53 %, 2 ugovora
- VIZION D.O.O. ROGATICA49 hilj. KM · 37 %, 1 ugovora
- KLAS D.O.O. PALE7.057 KM · 5 %, 2 ugovora
- DEFTER DOO SARAJEVO4.300 KM · 3 %, 1 ugovora
- MULTIPRINT D.O.O.1.289 KM · 1 %, 1 ugovora
- SECTOR SECURITY DOO BANJA LUKA1.200 KM · 1 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 2 | 70.795 KM | |
| VIZION D.O.O. ROGATICA | 1 | 48.981 KM | |
| KLAS D.O.O. PALE | 2 | 7.057 KM | |
| DEFTER DOO SARAJEVO | 1 | 4.300 KM | |
| MULTIPRINT D.O.O. | 1 | 1.289 KM | |
| SECTOR SECURITY DOO BANJA LUKA | 1 | 1.200 KM |
Zadnji ugovori
8 najnovijih, po datumu ugovora
avgust 2025.1 · 4.300 KM
juli 2025.7 · 129 hilj. KM
- Nabavka kancelarijskog naterijala1.289 KMOtvoreni postupak · ponuda: 123. 07. 2025.
- Nabavka usluga fizičko – tehničke zaštite objekata i prisustvo interventne službe ŠK "Ognjište" Jahorina1.200 KMKonkurentski zahtjev · ponuda: 107. 07. 2025.
- Nabavka pića25.917 KMOtvoreni postupak · ponuda: 107. 07. 2025.
- Nabavka hrane44.878 KMOtvoreni postupak · ponuda: 107. 07. 2025.
- Nabavka mesa i mesnih prerađevina48.981 KMOtvoreni postupak · ponuda: 107. 07. 2025.
- Lot 2 Posudice od hljeba128 KMOtvoreni postupak · ponuda: 101. 07. 2025.
- Lot 1 Pekarski proizvodi6.929 KMOtvoreni postupak · ponuda: 101. 07. 2025.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 8 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke