Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE "SAPNA" SAPNA
SAPNA · JIB 4210641490007
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 38 hilj. KM
- 33 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 37.501 KM | 33 | – | 0 |
| 2025 | 27.496 KM | 28 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- Fizička lica i obrti (zbirno, bez imena)6.519 KM · 22 %, 9 ugovora
- ISTRACOM D.O.O.5.297 KM · 18 %, 1 ugovora
- MENPROM D.O.O. GORNJA TUZLA3.954 KM · 13 %, 2 ugovora
- ZEP-ING D.O.O. TUZLA3.452 KM · 12 %, 2 ugovora
- JU VETERINARSKI ZAVOD TK TUZLA3.329 KM · 11 %, 2 ugovora
- DRVO-INGRAT D.O.O.1.943 KM · 7 %, 1 ugovora
- AERO EXCLUSIVE DOO1.745 KM · 6 %, 1 ugovora
- JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAPNA" D.O.O.1.271 KM · 4 %, 1 ugovora
- DL TRGOVINA D.O.O1.259 KM · 4 %, 2 ugovora
- ZICOMP DOO601 KM · 2 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| Fizička lica i obrti (zbirno) | 9 | 6.519 KM | |
| ISTRACOM D.O.O. | 1 | 5.297 KM | |
| MENPROM D.O.O. GORNJA TUZLA | 2 | 3.954 KM | |
| ZEP-ING D.O.O. TUZLA | 2 | 3.452 KM | |
| JU VETERINARSKI ZAVOD TK TUZLA | 2 | 3.329 KM | |
| DRVO-INGRAT D.O.O. | 1 | 1.943 KM | |
| AERO EXCLUSIVE DOO | 1 | 1.745 KM | |
| JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAPNA" D.O.O. | 1 | 1.271 KM | |
| DL TRGOVINA D.O.O | 2 | 1.259 KM | |
| ZICOMP DOO | 1 | 601 KM |
Zadnji ugovori
60 najnovijih, po datumu ugovora
oktobar 2026.3 · 1.605 KM
septembar 2026.6 · 6.206 KM
- Usluga pranja tepiha113 KMDirektni sporazum25. 09. 2026.
- Usluge obaviještenja i oglasa u dnevnim novinama580 KMDirektni sporazum22. 09. 2026.
- nabavka sredstava za čišćenje1.034 KMDirektni sporazum22. 09. 2026.
- nabavka materijala koji se koriste u građevinarstvu383 KMDirektni sporazum22. 09. 2026.
- nabavka raznih prehrambenih prizvoda2.851 KMDirektni sporazum22. 09. 2026.
- nabavka obrazovnih igara i igračaka1.245 KMDirektni sporazum18. 09. 2026.
juli 2026.1 · 234 KM
maj 2026.1 · 1.027 KM
april 2026.5 · 6.393 KM
- Nabavka voća, povrća i srodnih proizvoda1.802 KMDirektni sporazum30. 04. 2026.
- nabavka kancelarijskog i didaktičkog potrošnog materijala1.745 KMDirektni sporazum16. 04. 2026.
- Usluge štampanja promotivnog materijala i brošura300 KMDirektni sporazum10. 04. 2026.
- usluge PPZ i zaštite na radu i održavanje PP-aparata2.352 KMDirektni sporazum10. 04. 2026.
- Nabavka vanjskog cvijeća sa saksijama194 KMDirektni sporazum08. 04. 2026.
mart 2026.5 · 7.044 KM
- Nabavka materijala za ugradnju sprava za igralište190 KMDirektni sporazum30. 03. 2026.
- Nabavka farmaceutskih proizvoda194 KMDirektni sporazum21. 03. 2026.
- nabavka sportske opreme i rekvizita684 KMDirektni sporazum17. 03. 2026.
- Usluge obaviještenja i oglasa u dnevnim novinama679 KMDirektni sporazum16. 03. 2026.
- nabavka sprava za igralište i ugradnja5.297 KMDirektni sporazum04. 03. 2026.
februar 2026.11 · 15 hilj. KM
- komunalne usluge1.271 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- Usluge Veterinarskog zavoda TK za sanitarne analiza2.474 KMDirektni sporazum19. 02. 2026.
- nabavka goveđeg mesa1.390 KMDirektni sporazum19. 02. 2026.
- usluge deratizacije,dezinfekcije i dezinsekcije486 KMDirektni sporazum17. 02. 2026.
- nabavka računarske opreme1.942 KMDirektni sporazum17. 02. 2026.
- poštanske usluge415 KMDirektni sporazum16. 02. 2026.
- nabavka materijala koji se koriste u građevinarstvu491 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- Nabavka hljebnih proizvoda880 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- Nabavka pilećeg mesa1.373 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- nabavka sredstava za čišćenje1.619 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
- nabavka raznih prehrambenih prizvoda2.379 KMDirektni sporazum06. 02. 2026.
januar 2026.1 · 273 KM
decembar 2025.3 · 2.461 KM
novembar 2025.3 · 1.446 KM
oktobar 2025.3 · 2.650 KM
septembar 2025.18 · 16 hilj. KM
- nabavka materijala koji se koriste u građevinarstvu382 KMDirektni sporazum30. 09. 2025.
- nabavka televizijskog aparata717 KMDirektni sporazum30. 09. 2025.
- Usluge Veterinarskog zavoda TK za sanitarne analiza855 KMDirektni sporazum26. 09. 2025.
- nabavka hljebnih proizvoda855 KMDirektni sporazum19. 09. 2025.
- nabavka raznih prehrambenih prizvoda2.205 KMDirektni sporazum19. 09. 2025.
- nabavka sredstava za čišćenje1.489 KMDirektni sporazum19. 09. 2025.
- Nabavka pilećeg mesa2.391 KMDirektni sporazum19. 09. 2025.
- abavka farmaceutskih proizvoda67 KMDirektni sporazum18. 09. 2025.
- nabavka računarske opreme601 KMDirektni sporazum18. 09. 2025.
- Nabavka goveđeg mesa2.564 KMDirektni sporazum16. 09. 2025.
- usluge štampanja300 KMDirektni sporazum12. 09. 2025.
- usluge štampanja116 KMDirektni sporazum12. 09. 2025.
- usluge obuke zaštite na radu i PPZ1.100 KMDirektni sporazum11. 09. 2025.
- nabavka sredstava za čišćenje183 KMDirektni sporazum11. 09. 2025.
- nabavka goveđeg i pilećeg mesa144 KMDirektni sporazum11. 09. 2025.
- nabavka raznih prehrambenih prizvoda1.007 KMDirektni sporazum11. 09. 2025.
- nabavka kancelarijskog i didaktičkog potrošnog materijala192 KMDirektni sporazum04. 09. 2025.
- Usluge obaviještenja i oglasa u dnevnim novinama1.072 KMDirektni sporazum04. 09. 2025.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 67 hilj. KM
- 44 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 27. 01. 2026.
- budžet usvojen 29. 12. 2025.
Po vrsti
- Robe54 hilj. KM · 26 · 80 %
- Usluge13 hilj. KM · 18 · 20 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum52 hilj. KM · 43 · 77 %
- Konkurentski zahtjev15 hilj. KM · 1 · 23 %
Najveće planirane stavke
- nabavka i ugradnja toplotnih pumpi15.385 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 28. 09. 2026. · 42511110-5 - Dizalice topline
- Nabavka raznih prehrambenih proizvoda6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 09. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- Nabavka sprava za igralište i ugradnja5.354 KM
Direktni sporazum · okvirno 02. 02. 2026. · 37450000-7 - Oprema za sportove na igralištima i terenima
- Nabavka peleta za zagrijavanje prostorija ustanove4.150 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 06. 2026. · 03413000-8 - Drvo za ogrjev
- Nabavka raznih prehrambenih proizvoda3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 01. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- Usluge Veterinarskog zavoda TK za sanitarne kontrole2.490 KM
Direktni sporazum · okvirno 27. 01. 2026. · 85200000-1 - Veterinarske usluge
- Nabavka električne energije za potrebe ustanove2.490 KM
Direktni sporazum · okvirno 30. 01. 2026. · 09310000-5 - Električna energija
- Usluge za PPZ i zaštitzu na radu i održavanje PP aparata2.058 KM
Direktni sporazum · okvirno 06. 02. 2026. · 71630000-3 - Usluge tehničkog nadzora i ispitivanja
- Usluge štampanja (pedagoška dokumentacija,obrasci i papiri)1.660 KM
Direktni sporazum · okvirno 05. 02. 2026. · 79810000-5 - Usluge štampanja
- Nabavka hljebnih proizvoda1.660 KM
Direktni sporazum · okvirno 28. 01. 2026. · 15810000-9 - Hljebni proizvodi, svježa peciva i kolači
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke