Naručilac · Javni subjekt · Obrazovanje
JU DJEČIJI VRTIĆ MAGLAJ
MAGLAJ · JIB 4218061530002
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 45 hilj. KM
- 24 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (1 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po mjesecima
Zasad imamo podatke samo za 2026., pa prikazujemo mjesece.
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 44.916 KM | 24 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- BIOCONCEPT D.O.O.17 hilj. KM · 47 %, 1 ugovora
- AS DOO5.999 KM · 17 %, 1 ugovora
- BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT4.201 KM · 12 %, 2 ugovora
- NON STOP PPS DOO2.488 KM · 7 %, 1 ugovora
- INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA1.860 KM · 5 %, 1 ugovora
- MAGNET STUDIO DOO1.825 KM · 5 %, 1 ugovora
- JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" MAGLAJ1.060 KM · 3 %, 2 ugovora
- AVAZ ROTO PRESS D.O.O.1.030 KM · 3 %, 4 ugovora
- JP NIO SLUŽBENI LIST BIH357 KM · 1 %, 3 ugovora
- ZEP-ING D.O.O. TUZLA242 KM · 1 %, 3 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| BIOCONCEPT D.O.O. | 1 | 16.999 KM | |
| AS DOO | 1 | 5.999 KM | |
| BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT | 2 | 4.201 KM | |
| NON STOP PPS DOO | 1 | 2.488 KM | |
| INSTITUT ZA ZDRAVLJE I SIGURNOST HRANE ZENICA | 1 | 1.860 KM | |
| MAGNET STUDIO DOO | 1 | 1.825 KM | |
| JAVNA USTANOVA "DOM ZDRAVLJA" MAGLAJ | 2 | 1.060 KM | |
| AVAZ ROTO PRESS D.O.O. | 4 | 1.030 KM | |
| JP NIO SLUŽBENI LIST BIH | 3 | 357 KM | |
| ZEP-ING D.O.O. TUZLA | 3 | 242 KM |
Zadnji ugovori
24 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 314 KM
avgust 2026.3 · 18 hilj. KM
juli 2026.4 · 1.438 KM
juni 2026.4 · 673 KM
maj 2026.11 · 25 hilj. KM
- Usluge medijskog oglašavanja189 KMDirektni sporazum28. 05. 2026.
- Nabavka raznih prehrambenih proizvoda5.999 KMDirektni sporazum26. 05. 2026.
- Nabavka voća i povrća4.700 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Usluge dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije i analiza hrane1.860 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Didaktički i kancelarijski materijal i srodni proizvodi1.825 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Nabavka raznih prehrambenih proizvoda3.145 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Nabavka materijala za održavanje zgrade1.706 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Nabavka hljeba2.488 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Meso i mesni proizvodi2.091 KMDirektni sporazum25. 05. 2026.
- Fotografske usluge165 KMDirektni sporazum21. 05. 2026.
- Usluge medijskog oglašavanja340 KMDirektni sporazum20. 05. 2026.
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 51 hilj. KM
- 19 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 08. 05. 2026.
- budžet usvojen 20. 04. 2026.
Po vrsti
- Robe44 hilj. KM · 10 · 86 %
- Usluge7.250 KM · 9 · 14 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum31 hilj. KM · 18 · 61 %
- Konkurentski zahtjev20 hilj. KM · 1 · 39 %
Najveće planirane stavke
- Nabavka peleta20.000 KM
Konkurentski zahtjev · okvirno 03. 08. 2026. · 09111400-4 - Goriva na bazi drva
- Nabavka raznih prehrambenih proizvoda6.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 05. 2026. · 15800000-6 - Razni prehrambeni proizvodi
- Nabavka voća i povrća5.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 11. 05. 2026. · 03220000-9 - Povrće, voće i orašasti plodovi
- Didaktički i kancelarijski materijal i srodni proizvodni3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 18. 05. 2026. · 22000000-0 - Štampani materijal i srodni proizvodi
- Nabavka hljeba3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 11. 05. 2026. · 15811100-7 - Hljeb
- Usluge medijskog oglašavanja2.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 08. 05. 2026. · 79341000-6 - Usluge oglašavanja
- Usluge dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije i analiza hrane2.150 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 05. 2026. · 90923000-3 - Usluge deratizacije
- Meso i mesni proizvodi2.100 KM
Direktni sporazum · okvirno 11. 05. 2026. · 15100000-9 - Proizvodi životinjskog porijekla, mesa i mesni proizvodi
- Nabavka materijala za održavanje zgrade2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 20. 05. 2026. · 44000000-0 - Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
- Higijenski proizvodi1.300 KM
Direktni sporazum · okvirno 14. 05. 2026. · 44411000-4 - Sanitarni proizvodi
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 26. 10. 2026.
Žalbe i poništenja
Koliko je ugovora prošlo kroz pravnu zaštitu (žalbu) i koliko je postupaka poništeno, sa razlogom iz zvaničnog šifarnika. Kako se žaliti
- Ugovori uz korištenu žalbu
- 0
- od 1 učitanih ugovora (bez direktnih sporazuma) · 0,0 %
- Poništeni postupci (24 mjeseca)
- 0
- odluke o poništenju, po lotu
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti: postupak se najčešće poništava jer nije stigla nijedna (prihvatljiva) ponuda, a žalba je redovno pravo svakog ponuđača.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke