Dobavljač · pravno lice
RR-TEAM D.O.O.
TUZLA · JIB 4210323950007
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 28. 10. 2026.
- Dobijeno u učitanim podacima
- 48 hilj. KM
- Ugovora kao vodeći ponuđač
- 13
- Najveći naručilac
- JAVNA USTANOVA TUZLANSKA RAZVOJNA AGENCIJA “TRAG” TUZLA - DEVELOPMENT AGENCY ''TRAG'' TUZLA
- 8.500 KM · 18 %
Dobijeni ugovori po godinama
Ugovori u kojima je firma vodeći ponuđač.
| Godina | Vrijednost | Ugovora |
|---|---|---|
| 2026 | 26.500 KM | 7 |
| 2025 | 18.500 KM | 5 |
| 2024 | 2.500 KM | 1 |
Naručioci
Institucije koje su ovoj firmi dodijelile najviše, po vrijednosti ugovora.
- JAVNA USTANOVA TUZLANSKA RAZVOJNA AGENCIJA “TRAG” TUZLA - DEVELOPMENT AGENCY ''TRAG'' TUZLA8.500 KM · 3 ug.
- J.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLA8.000 KM · 2 ug.
- JP RTV 7 DOO TUZLA7.000 KM · 2 ug.
- TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA TUZLA6.500 KM · 2 ug.
- JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE "SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE-TUZLA" D.O.O.5.000 KM · 1 ug.
- JAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"5.000 KM · 1 ug.
- JP SKPC "MEJDAN" D.O.O. TUZLA4.000 KM · 1 ug.
- TRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU3.500 KM · 1 ug.
Zadnji ugovori
septembar 2026.4 · 14 hilj. KM
- Nabavka revizorskih usluga3.000 KMJAVNA USTANOVA TUZLANSKA RAZVOJNA AGENCIJA “TRAG” TUZLA - DEVELOPMENT AGENCY ''TRAG'' TUZLADirektni sporazum30. 09. 2026.
- Nabavka usluge revizije finansijskih izvještaja J.P „BIT Centar d.o.o. u Tuzli za 2026. godinu4.000 KMJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLADirektni sporazum30. 09. 2026.
- revizorske usluge3.500 KMJP RTV 7 DOO TUZLADirektni sporazum29. 09. 2026.
- Nabavka usluga eksterne revizije3.500 KMTRŽNICE-PIJACE D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINUDirektni sporazum21. 09. 2026.
maj 2026.1 · 5.000 KM
april 2026.1 · 4.000 KM
mart 2026.1 · 3.500 KM
oktobar 2025.1 · 3.000 KM
septembar 2025.3 · 13 hilj. KM
- Javna nabavka usluga revizije finansijskih izvještaja5.000 KMJAVNA USTANOVA "DIREKCIJA REGIONALNIH CESTA TUZLANSKOG KANTONA"Direktni sporazum30. 09. 2025.
- revizorske usluge3.500 KMJP RTV 7 DOO TUZLADirektni sporazum30. 09. 2025.
- Nabavka usluga revizije finansijskih izvještaja J.P „BIT Centar“ d.o.o. u Tuzli za 2025. godinu4.000 KMJ.P. "BIT CENTAR" D.O.O. TUZLADirektni sporazum30. 09. 2025.
maj 2025.1 · 3.000 KM
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke