Naručilac · Sektorski naručilac (javno preduzeće) · Telekomunikacije
JP RTV 7 DOO TUZLA
TUZLA · JIB 4209282710006
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 25. 10. 2026.
- Ugovoreno 2026.
- 33 hilj. KM
- 12 ugovora
- Jedna ponuda (konkurentni postupci, 2026.)
- premalo postupaka za pokazatelj (0 < 20)
- Pregovarački bez objave (2026.)
- 0
- 0 KM
Pokazatelj nije dokaz nepravilnosti. Jedna ponuda ili pregovarački postupak mogu imati sasvim opravdane razloge. Kako računamo
Ugovoreno po godinama
| Godina | Vrijednost | Ugovora | Jedna ponuda | Bez objave |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33.422 KM | 12 | – | 0 |
| 2025 | 26.558 KM | 11 | – | 0 |
| 2024 | 3.196 KM | 1 | – | 0 |
Godine prije početka našeg preuzimanja mogu biti nepotpune. Vidi metodologiju.
Najveći dobavljači
Po ukupnoj vrijednosti ugovora (vodeći ponuđač). Fizička lica i obrti su prikazani zbirno, bez imena.
- REVIS D.O.O. TUZLA11 hilj. KM · 21 %, 2 ugovora
- FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE8.773 KM · 17 %, 2 ugovora
- DSO-AGENCIJA ZA ČIŠĆENJE STAMBENIH I POSLOVNIH OBJEKATA "CAKUM-PAKUM"7.200 KM · 14 %, 2 ugovora
- RR-TEAM D.O.O.7.000 KM · 13 %, 2 ugovora
- ADRIATIC OSIGURANJE D.D.3.839 KM · 7 %, 2 ugovora
- BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT3.196 KM · 6 %, 1 ugovora
- HIFA D.O.O. TEŠANJ3.090 KM · 6 %, 1 ugovora
- BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA3.080 KM · 6 %, 2 ugovora
- PETROL BH OIL COMPANY D.O.O.2.790 KM · 5 %, 1 ugovora
- AUDIO VIDEO CONSULTING DOO2.105 KM · 4 %, 1 ugovora
Tabela sa linkovima na firme
| Dobavljač | Ugovora | Vrijednost | Udio |
|---|---|---|---|
| REVIS D.O.O. TUZLA | 2 | 10.800 KM | |
| FOTO-PRINT ŽUNIĆ D.O.O ZA TRGOVINU ,FOTOGRAFSKE USLUGE I POSREDOVANJE | 2 | 8.773 KM | |
| DSO-AGENCIJA ZA ČIŠĆENJE STAMBENIH I POSLOVNIH OBJEKATA "CAKUM-PAKUM" | 2 | 7.200 KM | |
| RR-TEAM D.O.O. | 2 | 7.000 KM | |
| ADRIATIC OSIGURANJE D.D. | 2 | 3.839 KM | |
| BINGO D.O.O. EXPORT IMPORT | 1 | 3.196 KM | |
| HIFA D.O.O. TEŠANJ | 1 | 3.090 KM | |
| BH SIGURNOST D.O.O. TUZLA | 2 | 3.080 KM | |
| PETROL BH OIL COMPANY D.O.O. | 1 | 2.790 KM | |
| AUDIO VIDEO CONSULTING DOO | 1 | 2.105 KM |
Zadnji ugovori
24 najnovijih, po datumu ugovora
septembar 2026.2 · 5.605 KM
maj 2026.1 · 2.219 KM
mart 2026.2 · 8.190 KM
februar 2026.7 · 17 hilj. KM
- nadzor alarmnih uređaja1.680 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- usluge čišćenja kancelarija3.600 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- održavanje i popravka programske podrške840 KMDirektni sporazum23. 02. 2026.
- kolektivno osiguranje1.620 KMDirektni sporazum20. 02. 2026.
- Aparati za zvuk,videosnimanje i reprodukciju4.815 KMDirektni sporazum16. 02. 2026.
- pribor za zvučnu i video opremu3.957 KMDirektni sporazum16. 02. 2026.
- razna kancelarijska oprema i potrepštine895 KMDirektni sporazum09. 02. 2026.
novembar 2025.1 · 991 KM
septembar 2025.1 · 3.500 KM
april 2025.1 · 2.250 KM
mart 2025.8 · 20 hilj. KM
- knjigovodstvene usluge5.400 KMDirektni sporazum27. 03. 2025.
- nabavka goriva3.090 KMDirektni sporazum14. 03. 2025.
- kancelarijska oprema i potrepštine663 KMDirektni sporazum07. 03. 2025.
- ekran za prikaz3.204 KMDirektni sporazum05. 03. 2025.
- čišćenje kancelarija3.600 KMDirektni sporazum03. 03. 2025.
- nadzor alarmnih uređaja1.400 KMDirektni sporazum03. 03. 2025.
- usluge kolektivnog osiguranja1.620 KMDirektni sporazum03. 03. 2025.
- održavanje i popravka programske podrške840 KMDirektni sporazum03. 03. 2025.
novembar 2024.1 · 3.196 KM
Plan nabavki za 2026.
Šta je naručilac planirao nabaviti ove godine: stavke iz plana nabavki objavljenog na e-Nabavkama, sa procijenjenom vrijednošću (bez PDV-a).
- Planirano (procjena)
- 41 hilj. KM
- 14 aktivnih stavki
- Odustalo se od
- 0
- stavki plana
- Plan objavljen
- 29. 01. 2026.
- budžet usvojen 28. 01. 2026.
Po vrsti
- Usluge21 hilj. KM · 7 · 51 %
- Robe20 hilj. KM · 7 · 49 %
Po planiranom postupku
- Direktni sporazum41 hilj. KM · 14 · 100 %
Najveće planirane stavke
- Aparati za zvuk,videosnimanje i reprodukciju5.700 KM
Direktni sporazum · okvirno 29. 01. 2026. · 32330000-5 - Aparati za zvuk, videosnimanje i reprodukciju
- knjigovodstvene usluge5.400 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 03. 2026. · 79211100-7 - Knjigovodstvene usluge
- Pribor za zvučnu i videoopremu5.200 KM
Direktni sporazum · okvirno 29. 01. 2026. · 32351000-8 - Pribor za zvučnu i videoopremu
- Čišćenje kancelarija3.600 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 90919200-4 - Usluge čišćenja kancelarija
- Revizorske usluge3.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 10. 09. 2026. · 79212000-3 - Revizorske usluge
- osiguranje imovine3.300 KM
Direktni sporazum · okvirno 12. 04. 2026. · 66515200-5 - Usluge osiguranja imovine
- nabavka goriva3.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 09000000-3 - Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- nabavka bespilotne letjelice2.500 KM
Direktni sporazum · okvirno 01. 09. 2026. · 34711200-6 - Avioni bez pilota
- nabavka mikrofona2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 26. 10. 2026. · 32341000-5 - Mikrofoni
- Nadzor alarmnih uređaja2.000 KM
Direktni sporazum · okvirno 15. 02. 2026. · 79711000-1 - Usluge nadzora alarmnih uređaja
Plan je namjera, ne obaveza: stavke se mijenjaju tokom godine, a ugovorena vrijednost može biti i manja i veća od procjene.
Izvor: Agencija za javne nabavke BiH, portal e-Nabavke · zvanični zapis · podaci preuzeti: 27. 10. 2026.
Vidiš grešku ili se ovo tiče tebe?
Prenosimo zvanične podatke, ali i oni znaju biti pogrešni. Javi nam i provjerićemo u roku od 7 dana. Kako radimo ispravke